Fenas Kite Spot (Campsite)
baltijosvasara.lt

SAVSAVITARNOS KEMPINGAS ANT MARIŲ KRANTO SVENCELĖJE

_Fenas Kite Spot kempingas Svencelėje, kaituotojų pamėgtoje Kuršių marių pakrantėje.
_Viena lankomiausių vietų Svencelėje - buriuotojų ir jėgos aitvarų vadeliotojų Meka.
_Kempingo administracija dirba nuotoliniu būdu ir yra pasiekiama telefonu +370 658 58580 arba el. paštu labas@fenas.lt.
_Kempingas veikia nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Tai nakvynė Svencelėje įkurtoje stovyklavietėje ant marių kranto su nepakartojamu vaizdu. Jei toks poilsis skamba viliojančiai, išbandykite apsistoti Kuršių marių pakrantėje įrengtame Fenas Kite Spot kempinge. Jame rasite net 30 aikštelių kemperiams ir palapinėms, daugiau nei 1 ha pakrantę išsipakuoti kaitui, paplūdimį pasilepinti saulės voniomis, laužavietę pasišildyti bei galėsite paįvairinti atostogas įvairiomis kitomis pramogomis. Teritorijoje įsikūrusios kaitavimo mokyklos ir parduotuvės, užsiimančios kaitavimo įrangos nuoma, tad galite išbandyti burlentes, irklentes, elektrines banglentes ir kitas vandens pramogas. Kempinge veikia maisto furgonų terasa, o gretimais įsikūręs Svencelės konteinerių kompleksas, kuriame rasite „Meat Lovers Svencele“ barą bei mokamus dušus. Mėgstantiems stovyklauti kempinguose prie ežero – tai puiki alternatyva su nuostabiu vaizdu į negyvąsias Kuršių nerijos kopas ir vandens pramogomis; unikali vandens sportų oazė, kurioje kiekvienas gali mokytis suvaldyti vėją ir atsipalaiduoti. Norintiems visiems išmokti pažaboti vėjo super jėgas, profesionalų pagalba šalia esančiose kaitavimo mokyklose. Nes Svencelė – tai viena saugiausių vietų išbandyti kaitų pamokas: Kuršių marių vanduo negilus, tesiekia bambą, yra nesūrus ir negraužia akių. Po kojomis čia nesipainioja akmenys ar aštrios kriauklės. Vakarai čia, kai leidžiasi saulė, nuspalvindama ir dangų, ir marias raudonai, o horizonte matyti daugybė spalvingų aitvarų, yra nepakartojami.

Fenas Kite Spot yra vienas iš kelių unikalių kempingų netoli jūros, kuris įkurtas ant Kuršių marių kranto su vaizdu į kitame krante matomas Pilkąsias arba mirusias kopas Kuršių nerijos nacionalinime parke. Kempingas kuriamas jaunoms širdims ir „self-service“ (savitarnos) principu, rezervuojate paslaugas www.fenas.lt ir atvykstate įsikurti į paskirtą vietą. Kempingo aikštelės yra tik ~20 metrų iki marių, po ~35 kv. m. ploto su naktiniu apšvietimu. Šioje stovyklavietėje kiekvienai aikštelei yra atvestas elektros jungiklis bei geriamas vanduo 10 kemperių grupei - salelei. Galite apsistoti priekinėj eilėje ir mėgautis saulėlydžiais arba rinktis vietą kitose eilėse. Kempingas turi automatizuotą įvažiavimą/išvažiavimą apsistojimo laikotarpiu.Ieškantiems pramogų aplink Svencelę, siūlome apsilankyti Drevernos uostelyje ir keltu Dreverna – Juodkrantė – Dreverna persikelti į Kuršių neriją, kurioje per 20 minučių nueisite prie Baltijos jūros paplūdimio. Taip pat rekomenduojame užlipti į Drevernos apžvalgos bokštą ir į Drevernos apylinkes ir marias pažvelgti iš 15 metrų aukščio.
Niet-ondersteunde browser
Je gebruikt een browser die niet wordt ondersteund door Facebook. We hebben je daarom doorverwezen naar een eenvoudigere versie om je zo de beste ervaring te bieden. www.facebook.com